U19 Sokol Libiš – podzim 2021/krajský přebor skupina B

Po náročné letní přípravě a soustředění v Kácově jsme byli připraveni na start krajského přeboru. Všichni jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, ale určitě jsme nechtěli dát soupeřům nic zadarmo.

Do soutěže jsme vstoupili velmi dobře a z prvních čtyř zápasů jsme nasbírali plný počet bodů. V pátém utkání jsme hráli doma s Brandýsem a prohráli ho v poslední minutě. Následovala pasáž tří zápasů, kdy se nám nedařilo bodovat, i když herně to nebylo úplně špatné, ale bohužel jsme nedávali branky. Obrat k lepšímu nastal, já tomu říkám v odvetném utkání v Brandýse, i když jsme prohráli z hodně slušně řečeno dosti pochybné penalty dvanáct minut před koncem. Kluky to nakoplo a v dalším utkání porazili Kutnou Horu. Do dalšího utkání jsme zajížděli na půdu lídra z Nymburku a po bojovném výkonu celého týmu se nám podařilo získat potřebné tři body.

V dalším týdnu se nám nepodařilo zopakovat výkon z předchozího utkání a prohráli jsme na půdě Českého Brodu. I když jsme nemohli nastoupit v optimální sestavě, dokázali jsme si v prvním poločase vypracovat dvě vyložené šance, které však zůstaly nevyužity. Byl to soupeř, kde jsme mohli bodovat a mrzí mě, že jsme nezopakovali výkon z Nymburku.

Do posledního utkání nás nepustil Covid 19, kdy se nám nakazili dva hráči. Závěrem bych chtěl klukům poděkovat, že se jako nováček soutěže  nezalekli svých soupeřů a ve většině zápasů podali dobré výkony.

Do jarní soutěže nás však čeká ještě spousty práce, abychom potvrdili podzimní umístění a pokusili se dostat mezi prvních šest týmů, které si zajistí krajskou příslušnost i v příštím roce.

Střelci branek:

• Balog   9