Víkendový program: Áčko jede k lídrovi, béčko do Tišic

I nadcházející víkend 23. a 24. září bude ve znamení zápasů našich mužstev napříč všemi kateogiremi. Zatímco áčko minulý týden hostilo Mnichovohradišťský SK, tentokrát tento celek v Libiši přivítají naši dorostenci.

Áčko minulý týden v domácím zápase proti celku z Mnichova Hradiště přidalo třetí výhru v sezóně, když vyhrálo vysoko 7:2. S devíti body se posunulo tabulkou vzhůru. O nadcházejícím víkendu svěřenci trenéra Kratochvíla čeká aktuálně vedoucí celek středočeského krajského přeboru – Milín, za který nastupují i bývalí prvoligoví fotbalisté a reprezentanti včetně Václava Kadlece, Marka Štěcha nebo Ondřeje Mazucha. Milín má zatím po sedmi kolech 19 bodů za šest výher a jednu remízu. Společně s druhými Poříčany je Milín posledním celkem, který ještě neprohrál.

„Body z venku potřebujeme. V Milíně se asi nečeká, že bychom něco urvali. Ale třeba bude konstelace pro nás příjemná a překvapíme,“ řekl po minulém utkání trenér Miroslav Kratochvíl.

Béčko hraje tentokrát až v neděli, od 16:30 na hřišti Tišic. Dorostenci v sobotu doma hostí Mnihochovohradišťský SK, lídra dorostenecké I. A třídy.

Víkendový program:

Sobota 23. 9.

• 10:00 | Libiš dorost – Mnichovohradišťský SK | 1. A třída dorostu – skupina B
  • 10:30 | TJ Ligmet Milín – TJ Sokol Libiš | HDT.cz Krajský přebor

Neděle 24. 9.

• 9:00 | Libiš st. žáci – SK Slavia Velký Borek | OP starších žáků
  • 11:00 | Libiš st. přípravka – SK Mšeno | OP starší přípravek
  • 11:00 | Libiš ml. přípravka – TJ Slovan Horní Beřkovice | OP mladších přípravek
  • 13:00 | Libiš ml. žáci – volný los
  • 16:30 | TJ Sokol Tišice – Libiš „B“ | SportFotbal Okresní přebor můžů