Zimní příprava U19

FK Velvary – Sokol Libiš 4:1 (1:1)
Branka: Miškovský Antonín.

První poločas vyrovnané utkání, ve kterém jsme šli do vedení a soupeř srovnal v poslední minutě prvního poločasu. Ve druhém poločase se za silného sněžení prosadil už jen domácí tým po našich chybách v obraně. Stínem utkání je zranění kolene Dominika Reznera.

Sokol Libiš U19 – Sokol Libiš B 1:7 (1:3)
Branka:
Srch Jaroslav.

Zasloužená výhra mužů, kteří po celé utkání byli lepším týmem a již od začátku si šli pro vítězství.

Soustředění Stráž pod Ralskem U19 společně s žáky – účastnilo se 14 hráčů dorostu plus 8 hráčů našich žáků

Využili jsme krytou halu Bios, tělocvičnu, UMT a krytý bazén. Nejvíce se však líbila sauna. Cílem tohoto soustředění bylo utužení party, ale hlavně získání kondice. Myslím, že se soustředění povedlo, a co je důležité, všichni dorazili zpět bez zranění.

FK Slavoj Vyšehrad – Sokol Libiš 3:1 (0:1)
Branka:
Šoul Daniel.

Ve třetím utkání nás čekal velmi těžký soupeř, který byl namíchán z hráčů U19, kteří hrají první ligu dorostu a hráčů U17. Po domluvě s trenérem Vyšehradu v našem týmu mohli nastoupit i dva hráči ročníku 2003. Využili jsme tuto možnost, a protože jsme měli problémy ze stopery nastoupil Jakub Mošna a Filip Nejezchleba. V prvním poločase se hrál velmi pěkný fotbal a myslím si, že i když soupeř měl více ze hry, vytvořil si několik slibných příležitostí, tak jsme dokázali, že my dokážeme být také nebezpeční. Do kabin jsme šli s jednogólovým náskokem. Podařila se nám hezká akce, na jejímž konci byl Šoul a jeho potažmo proměněná penalta. Mohlo být ještě lépe, ale Srch bohužel neproměnil.

Vstup do druhého poločasu měl lepší Slavoj a brzy srovnal skóre. Domácí tým branka nakopla a moc nás nepouštěli do delšího držení míče. Jejich vysoký pressink
nám dělal problémy. Když už jsme se dostali do nějaké slibné akce všechno řešil výborný stoper domácích a nebo špatná finální přihrávka. V poslední minutě po naší chybě ve středu hřiště utekl domácí útočník a stanovil výsledek tohoto utkání.