|

Muži A: Nespeky – Libiš 1:3 (0:1)

„Zažili jsme ostrou premiéru na hřišti nováčka z Nespek. Utkaní, ve kterém domácí v poli ovládali hru opticky celý první poločas, jsme postupně přebírali iniciativu a na konec tak přetavili ve vítězství 3:1…. Soupeř nezvládl posledních dvacet minut, kdy odešel kondičně a nám se tak otevřel prostor pro závěrečnou smršť…. Ověřili jsme si poněkolikáté v řadě, že pod fyzicky náročným způsobem hry z naší strany soupeři postupně ztrácí půdu pod nohama. Ačkoliv jsme museli řešit par krizových momentů v první půli, soupeř se do vážnější šance za celý zápas nedostal. Chtěl bych ocenit přístup celého mužstva. Někteří mladíci zažili ostrý start do sezony a zvládli ho na jedničku. Závěrem bych rád poděkoval všem fandům, kteří vážili cestu podpořit nás, a tvořili nám skvělou kulisu po celých 90 minut.“ trenér Zdeněk Šenkeřík

Sestava: Brožek, Malák, Pešek, Adenubi, Šobr, Kvída, Zuskin, Šenkeřík, Novotný, Očovan (K), Dobrovolný (Kolísek, Pořízek, Zajac, Kratochvíl)

Trenér: Šenkeřík   Asistent: Havel   Vedoucí: Domanský   Masér: Pospíšil

Střelci: Šobr, Šenkeřík, Zajac