|

Muži B: Radonice – Libiš 6:4

V sobotu 2. 2. jsme odehráli první přípravné utkání na turnaji v Nehvizdech s Radonicemi. Všech 14 hráčů si zahrálo, takže příprava splnila účel. Začátek nám vyšel, dali jsme branku a vytvořili jsme si šance, které jsme ale neproměnili.

Hosté z první šance vyrovnali a vzápětí dali na 2:1, přestali jsme hrát a do poločasu jsme dostali 3. branku. Druhý poločas jsme hned na začátku snížili na rozdíl jediné branky a už to vypadalo, že bychom mohli něco s výsledkem udělat, ale po našich chybách nám hosté odskočili až na 5:2.

Nakonec utkání skončilo hokejovým výsledkem 6:4. Bylo to první utkání v přípravě, ale i tak mně to některé věci ukázalo. Uvidíme v dalším utkání, které hrajeme proti domácím v neděli od 11″00″.

Trenér Urbanec

Sestava: Škrna – Mündl, Novák, Chorvát, Pilař, Malík, Buzek Michal, Eisner, Pazdera, Brynda, Urbanec, Havlík a Hochmann.