Muži B: Hovorčovice – Libiš 3:3 (2:1)

V neděli jsme odehráli poslední utkání na turnaji v Nehvizdech proti Hovorčovicím. Utkání nakonec skončilo pro nás zaslouženou remízou.

Myslím si, že jsme byli mírně aktivnější, jak herně, tak střelecky. I když jsme pořád dokola dotahovali, tak jsme to zvládli, ale opět jsme neproměnili spoustu 100% šancí, to bylo právě to, že jsme tahali za kratší konec.

Jinak s výkonem jsem byl spokojen a celý turnaj jsme zvládli velmi dobře a doufám, že se sem ještě v budoucnu podiváme.

Musím poděkovat domácím Nehvizdům, že jsme tady mohli odehrát 5 pěkných utkání, hlavně panu Jenčíkovi.

Teď nás čeká poslední přátelské utkání ve Vehlovicích v sobotu v 15:30 před mistrovským zápasem s Kralupy.

Trenér Urbanec

Branky: 42. Pazdera, 52. Matucha a 90. Novotný.

Sestava: Mündl – Novák – Novotný, Pilař, Chorvát – Žák, Eisner, Buzek Tomáš, Makovský – Matucha, Pazdera. Do druhého poločasu zasáhli Brynda a Douša.