|

Muži A: Libiš – Benátky 1:2 (1:1)

Krutý výsledek. Určitě jsme si nezasloužili prohrát. Bojovné a vyrovnané utkání se lámalo na konci 1 poločasu. Od 24 min jsme vedli 1:0 po krásném voleji Šobra a centru Vaňka. Poté Hamada v brejku si šlápl na míč (velká šance) a Šobrovu střelu zlikvidoval brankář Straka. A v posledních vteřinách po rohovém kopu Bíba zaspal…..a soupeř to trefil do šibenice. Gól nádherný, ale po strašné naší chybě. A to rozhodlo!!! Jít do kabin za našeho vedení by nám nahrávalo.
Ve 2 poločasu v 57 min Přibyl jde sám a střílí do gólmana. Nedáš-dostaneš…V 61 min je pískaná velmi přísná penalta….ale Kratochvíl ji zlikviduje. V 63 min střela z 25m k tyči rozhoduje o naší porážce 1:2.
Na hřišti vzplály emoce, hra se rozkouskovala a na našich hráčích byla vidět frustrace…hra byla neustále přerušována, neměla spád a to vyhovovalo soupeři. Konec zápasu „okořenil“ hlavní rozhodčí, který nenastavil ani sec………(10 ŽK + 4x ošetřování…?????) Trenér Luboš Urban