23.8.2016

Muži B

Termíny zimní přípravy 2020:

Zimní příprava B týmu začne ve středu 5. února 2020. Tréninky budou vždy středa & pátek od 18:30.

Tréninky budou probíhat na umělé trávě nebo na přírodní trávě za brankou, podle počasí. Může dojít i na výběh, noste s sebou obutí na všechny povrchy, ať nejsou výmluvy.

Zápasy:

  • Neděle 23. února od 14:00: Bohnice – Libiš B, umělá tráva Bohnice 1:2
  • Neděle 1. března od 16:00: Radonice – Libiš B, umělá tráva Satalice
  • Neděle 8. března od 14:00: Libiš B – Březiněves B, umělá tráva Bohnice
  • Neděle 15. března od 10:30: Libiš B – Řepín, hřiště Chlumín

V sobotu 21. března od 15:00 první jarní mistrovské utkání ve Mšeně…

Trenér Urbanec


Výsledky ostatních zápasů Okresního přeboru Mělník můžete sledovat na vysledky.lidovky.cz nebo IS FAČR.


Okresní přebor Mělník – podzimní část 2019/2020

  • 1. kolo: Libiš B – SK Mšeno | 24. 8. 2019 ⏱️ 17:00 | 4:1
  • 2. kolo: SK Viktoria Všestudy – Libiš B | 1. 9. 2019 ⏱️ 17:00 | 5:1 ⭕️
  • 3. kolo: Libiš B – SK Labský Kostelec | 7. 9. 2019 ⏱️ 17:00 4:2
  • 4. kolo: Libiš B – Horní Počaply | 14. 9. 2019 ⏱️ 6:1
  • 5. kolo: TJ Záryby B – Libiš B | 22. 9. 2019 ⏱️ 16:30 1:1, 2:1 po pen. ⭕️
  • 6. kolo: Libiš B – SK Vojkovice | 28. 9. 2019 ⏱️ 16:00 1:1, 2:1 po pen.
  • 7. kolo: TJ Sokol Dolní Beřkovice – Libiš B | 5. 10. 2019 ⏱️ 13:00 4:0 ⭕️
  • 8. kolo: Libiš B – TJ Sokol Čečelice | 12. 10. 2019 ⏱️ 15:30 3:2
  • 9. kolo: SK Slavia Velký Borek – Libiš B | 20. 10. 2019 ⏱️ 15:30 0:4
  • 10. kolo: Libiš B – TJ Sokol Tišice | 26. 10. 2019 ⏱️ 14:30 1:4 ⭕️
  • 11. kolo: FK Pšovka Mělník B – Libiš B | 3. 11. 2019 ⏱️ 14:00 2:1 ⭕️
  • 12. kolo: Libiš B – TJ Sokol Obříství | 9. 11. 2019 ⏱️ 14:00 2:1 po pen.
  • 13. kolo: TJ Horní Beřkovice – Libiš B | 16. 11. 2019 ⏱️ 13:30 2:3

Tabulka Okresní přebor Mělník

1.SK Slavia Velký Borek1382329:1727
2.TJ Sokol Tišice1373340:3425
3.TJ Sokol Libiš B1363430:2623
4.SK Viktorie Všestudy1355325:2123
5.Sokol Čečelice1353530:2621
6.SK Mšeno1362524:2021
7.TJ Sokol Obříství1363425:3421
8.SK Vojkovice1344517:1918
9.FK Pšovka Mělník B1344529:3218
10.SK Labský Kostelec1344540:2617
11.TJ Sokol Horní Počaply1351728:3617
12.Sokol Dolní Beřkovice1334627:3215
13.TJ Slovan Horní Beřkovice1350827:3615
14.TJ Sokol Záryby B1332820:3412