23.8.2016

Muži B

Termíny letní přípravy 2019:

  • 19. 7. první svižný fotbálek, úterý 23. 7. 18:15 – trénink, pátek 26. 7. 18:15 – trénink.
  • neděle 28. 7. 17:00 – přípravný zápas s Bohnicemi – hřiště Chlumín – 0:3
  • neděle 4. 8. 17:00 – přípravný zápas s Radonicemi – hřiště Libiš 2:6
  • čtvrtek 8. 8. 18:30 – přípravný zápas s Kojeticemi – hřiště Kojetice 6:4
  • sobota 10. 8. 18:00 – přípravný zápas s Řepínem – hřiště Řepín 2:4
  • sobota 17. 8. 14:00 – přípravný zápas s Lobkovicemi – hřiště Lobkovice 8:1
  • 17. 7. je losovací aktiv okresního přeboru.

Výsledky ostatních zápasů Okresního přeboru Mělník můžete sledovat na vysledky.lidovky.cz nebo IS FAČR.


Okresní přebor Mělník – podzimní část 2019/2020

  • 1. kolo: Libiš B – SK Mšeno | 24. 8. 2019 ⏱️ 17:00 | 4:1
  • 2. kolo: SK Viktoria Všestudy – Libiš B | 1. 9. 2019 ⏱️ 17:00 | 5:1 ⭕️
  • 3. kolo: Libiš B – SK Labský Kostelec | 7. 9. 2019 ⏱️ 17:00 4:2
  • 4. kolo: Libiš B – Horní Počaply | 14. 9. 2019 ⏱️ 6:1
  • 5. kolo: TJ Záryby B – Libiš B | 22. 9. 2019 ⏱️ 16:30 1:1, 2:1 po pen. ⭕️
  • 6. kolo: Libiš B – SK Vojkovice | 28. 9. 2019 ⏱️ 16:00 1:1, 2:1 po pen.
  • 7. kolo: TJ Sokol Dolní Beřkovice – Libiš B | 5. 10. 2019 ⏱️ 13:00 4:0 ⭕️
  • 8. kolo: Libiš B – TJ Sokol Čečelice | 12. 10. 2019 ⏱️ 15:30 3:2
  • 9. kolo: SK Slavia Velký Borek – Libiš B | 20. 10. 2019 ⏱️ 15:30 0:4
  • 10. kolo: Libiš B – TJ Sokol Tišice | 26. 10. 2019 ⏱️ 14:30 1:4 ⭕️
  • 11. kolo: FK Pšovka Mělník B – Libiš B | 3. 11. 2019 ⏱️ 14:00 2:1 ⭕️
  • 12. kolo: Libiš B – TJ Sokol Obříství | 9. 11. 2019 ⏱️ 14:00 2:1 po pen.
  • 13. kolo: TJ Horní Beřkovice – Libiš B | 16. 11. 2019 ⏱️ 13:30 2:3

Tabulka Okresní přebor Mělník

1.SK Slavia Velký Borek1382329:1727
2.TJ Sokol Tišice1373340:3425
3.TJ Sokol Libiš B1363430:2623
4.SK Viktorie Všestudy1355325:2123
5.Sokol Čečelice1353530:2621
6.SK Mšeno1362524:2021
7.TJ Sokol Obříství1363425:3421
8.SK Vojkovice1344517:1918
9.FK Pšovka Mělník B1344529:3218
10.SK Labský Kostelec1344540:2617
11.TJ Sokol Horní Počaply1351728:3617
12.Sokol Dolní Beřkovice1334627:3215
13.TJ Slovan Horní Beřkovice1350827:3615
14.TJ Sokol Záryby B1332820:3412