|

B tým: Řepín – Libiš 2:1

V sobotu jsme odehráli utkání na Řepíně. V prvním poločase jsme od začátku byli lepší, branku jsme vstřelili ve 20. minutě a vypadalo to na lehký průběh utkání, ale postupně jsme se začali vytrácet.

Naše kombinace přestala fungovat, ale měli jsme tam pár náznaků šancí, ale nedotáhli jsme to. V poločase jsem opět prostřídal, aby si zahráli všuchni, ale neposlouchal nás míč, začali jsme nakopávat balóny a to nám vůbec nesedí. Podrželi jsme míč, ale někteří až moc dlouho.

Domácí otočili zápas za 4 minuty, jedna branka z penalty (no nevím) v 56. minutě a v 60. minutě domácí po naší chybě dali vítěznou branku.

Zatím je to příprava, ale musíme se z toho ponaučit, protože jsme odehráli během týdne 2 zápasy a byl v tom obrovský rozdíl. Bohnice – bojovnost a dobrý výkon, a Řepín – rozpačitý výkon.

Teď nás čeká náročný týden: úterý trénink, čtvrtek přátelák Všetaty (18:00) a v neděli Líbeznice (18:00).