|

B tým: Všetaty – Libiš 0:6

Ve čtvrtek jsme místo tréninku hráli ve Všetatech přátelské utkání a domácí hrající 4. třídu k tomu přistoupili velmi zodpovědně. Měli jsme územní převahu, ale nemohli jsme se dlouho prosadit, i když šance byly.

Domácí bránili v 7 až 8 lidech a špatně jsme se dostávali na dostřel. Ve 25. minutě jsme dali branku (Tvrdý) a hned ve 31. minutě druhou (Eisner). Poločas skončil 0:2.

Do druhého poločasu jsem poslal na hřiště zbytek mužstva, vesměs to byli zkušení borci, kteří si ve druhém poločase také zahráli pěkný fotbal a vyhráli druhou půli 4:0, takže celkově jsme zvítězili 6:0.

Postupně přidali branky Kubíček, Buzek, zkušený matador Hochmann (Hochy) a poslední branku přidal „Eisnerschick“.

Líbilo se mně na domácích, že se snažili hrát celou dobu fotbal a neviděl jsem tam žádnej záludnej faul, takže utkání proběhlo v přátelském duchu. Za to děkuji domácím. Děkuji dorostencům Kubíčkovi s Plačkem, že nás doplnili a samozřejmě se neztratili, hráli dobře.

V neděli zdar v Líbeznicích, trenér Urbanec.