|

Muži A: Újezd Praha – Libiš 2:0

Libišský A tým nastoupil v sobotu dopoledne na hřišti Újezdu Praha k dvaadvacátému kolu divizní skupiny B. Na půdě druhého týmu tabulky libišské mužstvo drželo po prvním poločase bezbrankový stav, ale domácí výběr se dokázal v druhém poločase dvakrát prosadit a vyhrál 2:0.

Do základní sestavy se oproti derby proti Neratovicím předchozí týden vrátil Dominik Menčl, na lavičce náhradníků už byl po nemoci připraven také Vladimír Stibora. Do zápasu naopak nemohl zasáhnout brankář Brožek, který se zranil právě v domácím derby s Neratovicemi. Jeho post tak zaujal Jan Fiala.

Další změnu musel trenér Urban udělat již po jedenácti minutách, když místo Matyáše Mlejnka, který nemohl pokračovat v zápase, naskočil Matyas Mlejnek.

První poločas na menším hřišti s umělým trávníkem žádnou branku nenabídl, ale jen krátce po změně stran se skóre již měnilo. Ve 48. minutě se totiž stal prvním střelcem zápasu domácí Tomáš Birma. Do hry postupně přišli i další střídající hráče v libišském dresu (Stibora, Smetana, Matěj Mündl a Ciolek), ale vyrovnat se našemu týmu nepovedlo.

Naopak druhý gól domácích dal v 70. minutě Jan Jeřábek. V závěru šli domácí do deseti, když o přestávce střídající Jakub Pěnkava dostal dvě žluté karty v 76. a 86. minutě, ale libišskému týmu krátká přesilovka ke snížení nebo vyrovnání nepomohla.

Domácí Újezd si připsal čtrnáctou výhru v sezóně, naopak naše áčko již dvanáctou prohru v sezóně.

Fortuna Divize skupina B

SK Újezd Praha 4 – TJ Sokol Libiš 2:0 (0:0)

Branky: 48. Birma, 70. Jeřábek. ŽK: Simaichl, Jeřábek, Pěnkava, Řezníček – Přibyl, Macháček. ČK: Pěnkava. Rozhodčí: Vít – Vojtěch, Haleš. Delegát: Tereba. Diváci: 80.

Libiš: Fiala – Jelínek, Macháček, Šlehofer, Elysberg (73. Mündl M.) – Přibyl (73. Ciolek), Trýzna, Menčl, Chalupa – Vetešník – Jánský (11. Mlejnek)