Pod Asociací sportu pro všechny (ASPV) vznikl nový sportovní kroužek Stolní tenis pod vedením Pavly Ryšlavé (kontakt: 605 161 947, ryslavap@seznam.cz) a Romana Mróze (kontakt: 604 518 068, nagog@seznam.cz).

Stolní tenis je provozován v místní sokolovně, k dispozici jsou dva nové hrací stoly a jeden starší. Pálky a míčky je potřeba mít své. Prozatím se hráči a hráčky scházejí ve středu od 19:00 – 21:00 (hrací čas se bude postupně rozšiřovat). Herní forma je rekreační.

Všichni stolní tenisté a stolní tenistky, kteří chtějí hrát v naší Tělovýchovné jednotě, se musí stát jejími členy a zároveň se musí zaregistrovat v České unii sportu (ČUS), z čehož vyplývá povinná úhrada každoročního členského příspěvku Tělovýchovné jednotě Sokol Libiš, z.s. ve výši 500,- /dospělí a 100,- /děti a důchodci (od 70 let). Splatno je celoročně. Pokud je taková osoba již členem výše uvedeným a příspěvek pro aktuální rok má již naší Tělovýchově uhrazený, po druhé jej neplatí. Osoby výše uvedené jsou zároveň pověřené za provádění nových registrací a vybírání uvedených příspěvků, které předají předsedkyni libišského oddílu žen patřícího pod Asociaci sportu pro všechny – Jana Holubová (kontakt: 603481050, janaholubova@atlas.cz). Pod tuto Asociaci budou zařazení všichni členové, kteří se hlásí ke sportům, které se samostatně negistrovali ve svých asociacích či svazech jako například fotbalisté (Fotbalová asociace České republiky) nebo tenisté (Český tenisový svaz).