|

Dorost: Pšovka – Libiš 0:1 (0:0)

Branka: Šobr

Sestava: Chládek – Mündl, Hrubý, Sus, Zahradníček – Najmon/63 min-Brodský/, Šobr, Havlík, Kletečka – Winter/87min Čerešna/, Rác/75-Havránek/

Do prvního poločasu jsme šli s tím, že domácím nenecháme nic zadarmo a popereme se o dobrý výsledek, který bychom po sérii proher hodně potřebovali. V prvním poločase měli obě mužstva po jedné vyložené šanci. Tu domácí hasil Mündl, který na poslední chvíli zabránil jasné brance. Na druhé straně se dostal do šance Rác, ale brankář mu ji zneškodnil. Do zápasu dnes naskočil Martin Šobr a hned to bylo hrozně znát. Domácí ho při každém kontaktu s míčem zdvojovali a tak se otvíral prostor pro ostatní hráče. V prvním poločase stojí za zmínku tři rohové kopy, které velmi dobře kopal Winter, ale byli jsme nedůrazní v koncovce. V poločase jsme si řekli, že musíme pokračovat v bojovném výkonu a být důrazní v osobních soubojích. Ve druhém poločase se Martin Šobr stále více posouval dopředu a čekal na svojí chvilku, která přišla v 65. minutě, kdy mu domácí obrana nechala chvilku času a on střelou na zadní tyč dal na 0:1. V tu chvilku se nám začala dařit i kombinace a předvedli jsme několik hezkých akcí. Domácí chtěli s výsledkem něco udělat, ale my jsme hráli dobře dozadu. V 77. minutě se domácí dostali do jediné šance druhého poločasu, ale Hrubý na poslední chvíli zasáhl. Potom se do šance dostal Havránek, který šel sám na domácího brankáře, ale ten  mu dobře vyběhl. Dnes musím celému mužstvu poděkovat za bojovný výkon a předvedenou hru v celém zápase. Trenér Michal Panocha