Aktuální rozpis dubnových mistrovských utkání

Soutěž Datum a čas Kolo Domácí Hosté
ONDRÁŠOVKA krajský přebor 07.04.2018 10:15 20 2060201 – TJ Sokol Libiš 2030301 – SK Lhota
SportFotbal okresní přebor starších žáků 07.04.2018 14:00 14 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060391 – Tělovýchovná jednota Sokol Tišice
ONDRÁŠOVKA okresní přebor 07.04.2018 16:30 16 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. B 2060251 – FK PŠOVKA MĚLNÍK  B
OP mladší př. D 1-6 08.04.2018 11:00 1 2060201 – Tj Sokol Libiš, z.s. A 2060161 – FK Kralupy 1901,z.s.
I.A třída dorostu skupina B 08.04.2018 11:15 16 2090201 – TJ Klíčany 2060201 – TJ Sokol Libiš
OP mladší př. F 12-17 08.04.2018 12:00 1 2060201 – TJ Sokol Libiš, z.s. B 2060421 – SK SLAVIA V. BOREK,z.s.
Minifotbal Okresní přebor Jaro 08.04.2018 13:00 12 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060641 – FK Neratov Byškov B
Minifotbal Okresní přebor Jaro 08.04.2018 13:00 12 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060641 – FK Neratov Byškov B
OP mladší  ž.  E  7-12 08.04.2018 14:30 1 2060151 – SK Labský Kostelec 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
OP mladší př. D 1-6 12.04.2018 17:30 2 2060631 – „FC Mělník z.s.“  A 2060201 – Tj Sokol Libiš, z.s. A
I.A třída dorostu skupina B 14.04.2018 10:15 17 2060201 – TJ Sokol Libiš 2070261 – TJ Sokol Luštěnice
Minifotbal Okresní přebor Jaro 14.04.2018 10:30 13 2060011 – STM Byšice Čečelice 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
Minifotbal Okresní přebor Jaro 14.04.2018 10:30 13 2060011 – STM Byšice Čečelice 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
SportFotbal okresní přebor starších žáků 14.04.2018 14:00 15 2060531 – Tělovýchovná jednota Sokol Sazená 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
ONDRÁŠOVKA okresní přebor 14.04.2018 16:30 17 2060341 – Tělovýchovná jednota Sokol Obříství 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. B
OP mladší  ž.  E  7-12 15.04.2018 09:30 2 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060191 – SK Liběchov, z.s.
OP mladší př. F 12-17 15.04.2018 10:00 2 2060211 – FC Lobkovice z.s. 2060201 – TJ Sokol Libiš, z.s. B
ONDRÁŠOVKA krajský přebor 15.04.2018 16:30 21 2080441 – SK Poříčany 2060201 – TJ Sokol Libiš
AGRO CS Pohár SKFS – osmifinále 18.04.2018 17:30 2 2090191 – Tělovýchovná jednota Sokol Klecany, z.s. 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
OP mladší  ž.  E  7-12 21.04.2018 10:00 3 2060161 – FK Kralupy 1901,z.s. 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
ONDRÁŠOVKA krajský přebor 21.04.2018 10:15 22 2060201 – TJ Sokol Libiš 2030391 – SK Slaný
I.A třída dorostu skupina B 21.04.2018 10:30 18 2070081 – FK Dobrovice 2060201 – TJ Sokol Libiš
SportFotbal okresní přebor starších žáků 21.04.2018 14:30 16 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060061 – Tělovýchovná jednota Sokol Dřínov
ONDRÁŠOVKA okresní přebor 21.04.2018 17:00 18 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. B 2060151 – SK Labský Kostelec
OP mladší př. D 1-6 22.04.2018 11:00 3 2060201 – Tj Sokol Libiš, z.s. A 2060641 – FK NeratovByškov A
OP mladší př. F 12-17 22.04.2018 12:00 3 2060201 – TJ Sokol Libiš, z.s. B 2060441 – SK VOJKOVICE
Minifotbal Okresní přebor Jaro 22.04.2018 13:00 14 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060641 – FK Neratov Byškov A.
Minifotbal Okresní přebor Jaro 22.04.2018 13:00 14 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060641 – FK Neratov Byškov A.
OP mladší př. F 12-17 28.04.2018 09:30 4 2060501 – TJ Záryby, z.s. 2060201 – TJ Sokol Libiš, z.s. B
ONDRÁŠOVKA krajský přebor 28.04.2018 10:15 23 2060201 – TJ Sokol Libiš 2070361 – SK Rejšice
OP mladší př. D 1-6 28.04.2018 11:00 4 2060251 – FK PŠOVKA MĚLNÍK A 2060201 – Tj Sokol Libiš, z.s. A
I.A třída dorostu skupina B 28.04.2018 13:00 19 2070091 – Dolnobousovský SK 2060201 – TJ Sokol Libiš
SportFotbal okresní přebor starších žáků 28.04.2018 14:30 17 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 4230171 – TJ Slovan Horní Beřkovice z.s.
ONDRÁŠOVKA okresní přebor 28.04.2018 17:00 19 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. B 2060481 – FK Vysoká z.s.
OP mladší  ž.  E  7-12 29.04.2018 09:30 4 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. 2060221 – Tělovýchovná jednota AFK ELETIS LUŽEC
Minifotbal Okresní přebor Jaro 29.04.2018 11:30 15 2060301 – Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
Minifotbal Okresní přebor Jaro 29.04.2018 11:30 15 2060301 – Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves 2060201 – Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s.
Uložit odkaz do záložek.