|

Dorost: Bakov – Libiš 5:0 (3:0)

Chládek /72min Čerešna/ – Kletečka/77min – Dolejší/, Obrajtr, Bubeníček, Zahradníček/45min-Rác/ – Hrubý, Buzek, Fajt, Sus – Winter/67min Najmon/, Havlík

K dalšímu venkovnímu utkání jsme vycestovali do Bakova, který si stále dělá chuť na první místo v tomto ročníku B třídy. Již na podzim jsme s tímto týmem doma prohráli 0:4 a tak jsme věděli, že to
nebude nic lehkého, zvláště když jsme zase museli tvořit obrannou řadu pro neúčast bratří Kohoutů. Domácí od začátku utkání ukazovali, kdo je na hřišti pánem a bylo jen otázkou času kdy nám tam spadne první branka. V deváté minutě jsme při standardní situaci nepohlídali střelce domácích Kendíka a ten hlavou podél Chládka poprvé skóroval. V 17. minutě Bubeníček  na brankové čáře ještě zastoupil překonaného brankáře, ale míč se znovu dostal dobře narostlému domácímu útočníkovi a ten nikým neatakován zasunul podruhé. Ve 25. minutě přišla naše jediná šance v prvním poločase si Fajt vyměnil míč s Obrajtrem a po samostatné akci jen těsně minul branku. Ve 37. minutě jsme měli v držení míč u soupeřova rohového praporku, ale zbrklostí jsme o něj přišli a soupeř jednoduchou akcí na pár doteků skóroval potřetí. Do druhého poločasu jsme udělali nucené změny v rozestavění, kdy se musel  stáhnout do pozice stopéra Buzek a na hrotu nahradil Zahradníčka Rác. Domácí byli stále při chuti, ale obrana již pracovala o trochu lépe, avšak dopředu jsme byli hodně jaloví. Někde kolem 65. min přišel míč za obranu a Sus zatáhnul, myslím zbytečně za záchranou brzdu a kopala se penalta, kterou Kendík proměnil. Domácí poté prostřídali a dostali jsme se do dvou slibných akcí, ale Rác s Najmonem asi branku dát nechtěli. V závěru jsme ještě pozapomněli na pravého záložníka a ten podél brankáře pečetil výsledek. Toto utkání jsme nehráli vůbec dobře, pochválit bych mohl myslím tak tři lidi, ale to je opravdu málo. Trenér Michal Panocha