|

Dorost: Ďáblice – Libiš 5:1 (3:0)

Branka: Bláha

Sestava: Chládek – Hrubý/35-Kletečka/, Bubeníček, Sus, Soukup – Obrajtr, Winter, Buzek, Havlík – Bláha/45-Fajt/, Rác/45Najmon/

Do utkání vspoupili domácí ve velkém stylu a netrvalo dlouho a Chládek poprvé vyndaval míč ze své sítě. Po nedůrazu Soukupa ve středu hřiště utekl po pravé straně domácí Kadlec a jeho prudký centr si Bubeníček zasunul nešťastně do vlastní sítě. Domácí neustále napadali naší rozehrávku a jen těžko jsme se dostávali do nějaké souvislejší akce. Když už jsme se konečně dostávali  trochu do hry, do té doby dobře chytající Chládek při výkopu podklouzl a míč našel přímo útočníka domácích a bylo 2:0. Poté přišla i naše hezká akce, Rác našel Havlíka, ale jeho střela našla náručí brankáře. Na konci poločasu domácí kopali rohový kop, který vyrazil Chládek na hranici pokutového uzemí, kde si ho našel domácí záložník a střelou k tyči pečetil první poločas. Ve druhém poločase bylo znát nasazení aktivního Fajta, který připravil hned první hezkou akci na jejíž konci byla tyčka po střele Wintera. Poté mohl skórovat Buzek, ale jeho střelecký pokus skončil také na tyči. Do třetice už to vyšlo, když se na vápně uvolnil Bláha a dal náš první gól. Poté jsme se více tlačili dopředu a zapomněli na nejlepšího hráče utkání Kadlece a ten se v samostatném nájezdu nemýlil. V poslední minutě po přísně nařízené penaltě domácí korunovali výsledek.