|

Dorost: Dobrovice – Libiš 2:0 (1:0)

Sestava: Chládek – Kohout, Sus, Buzek, Kohout – Hrubý /70.min Kletečka/, Fajt, Šobr /75.min Čerešna/, Havlík – Bubeníček, Rác /60.min Winter/

V prvním poločase boj o střed hřiště. Do první vážnější akce se domácí tým dostal po rohovém kopu, kdy dvoumetrový stopér si krásně naběhl na hlavičku, ale naštěstí jí umístil vedle levé tyče. Potom přišly dvě hezké přímočaré akce dvojice Šobr, Fajt, ale ani jeden se ve vyložených šancích neprosadil. Ve 42. minutě se po zbytečné ztrátě na středu hřiště a následné průnikové přihrávce za naší obranu nemýlil domácí útočník, a tak jsme odcházeli do šaten za stavu 1:0. Do druhého poločasu se do útoku posunul Šobr, kterého si však domácí obrana dobře i za cenu nedovolených zákroků hlídala. Kolem 60. minuty nás domácí zatlačili a vytvořili si několik slibně vypadajících šancí. V 65. minutě se posunul Buzek do záložní řady s tím, že budeme více hrát přes střed zálohy a jeho úkolem bylo připravit dobré míče pro Šobra. Jednou se to povedlo, ale krásná střela z 25 metrů šla bohužel přímo na brankáře. V 70. minutě jsme měli tři rohy za sebou, ale znovu se projevil náš nedůraz v osobním souboji. Když se neujmula ani střela z kopačky Buzka, přišel trest. Domácí si  v 83. minutě hezky prohodili míč v naší otevřené obraně a bylo 2:0. Trenér Michal Panocha