|

Dorost: Hovorčovice – Libiš 2:2

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Hovorčovic se záměrem pokusit se po třech týdnech znovu ochutnat radost z vítězství. Bohužel nás v poslední době trápí velká marodka (Horký, Šoul, Loš, Havlíček, Kročák), ale v týdnu se kluci jevili velmi dobře a čekal jsem, že i vstup do utkání bude ve znamení velké aktivity.

Do utkání se po 5 týdnech vrátil Kubíček a Labounek. První poločas jsme měli více ze hry, ale soupeř se po individuální akcí středem hřiště ujal vedení. V průběhu dalších minut přišly i dvě slibné akce, ale Šándor s Miškovským netrefili branku.

Ve 40. minutě jsme kopali rohový kop a k odraženému míči se dostal Tsvithluk a umístěnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci. Ve druhém poločase jsme změnili rozestavění v záložní řadě se záměrem vyvinout větší tlak na levou stranu soupeře. Kluci zlepšili pohyb a zrychlili kombinaci, ale soupeř dobře bránil a místy hrozil rychlým protiútokem.

V 80. minutě se už na nemohoucnost našich útočníků nemohl dívat Tvitsluk a střelou do šibenice dal na 2:1. V 91. minutě jsme rozehrávali úplně nesmyslně roh s účelem dohrát vše u rohového praporku, ale soupeř nám odebral míč a dlouhým nákopem poslal míč za naší obranu, kde jsme chybovali a domácí jednoduše srovnali.

Slova trenéra Michala Panochy:

V prvním poločase nám chyběla lehkost dost jsme kazili chyběl nám pohyb bez míče a když už se dostanem do šance tak bohužel chybí i trochu chytrosti v zakončení. Ve druhém poločase zlepšení a přišla i odměna v podobě druhého gólu, bohužel jsme nezvládli poslední akci ve druhé minutě nastavení. Jsem rád že se po zranění do sestavy vrací Kubíček a Labounek.

I.A třída dorostu U19 – skupina B

SK Hovorčovice – TJ Sokol Libiš 2:2 (1:1)

Branky: 13. Bartůněk Damián, 90. Pokorný Antonín – 40. Tsvitlukh Tomáš, 81. Tsvitlukh Tomáš.

Libiš: Škrna J. – Srch (Řezáč), Tsvitlukh, Labounek, Málek – Rezner, Kubíček, Tůma (Kusko), Plaček – Šandor (Pacholík), Miškovský (Borč).

Už tuto středu 31. května se můžete přijít podívat na naše dorostence, když od 18:00 hostí v dohrávce Kostelec nad Labem.