|

Dorost: Libiš – FC Mělník 1:5

V sobotním derby nás čekal soupeř, který je před námi v tabulce a kromě zápasu s Benátkami si vede velmi dobře. V minulém týdnu se nám zranil Tomáš Horký a věděli jsme, že nahradit ho nebude jednoduché. Do začátku utkání jsme  vstoupili celkem dobře, ale první útok soupeře a nedůraz Srcha a potažmo pozdní reakce Borče znamenali, že soupeř vedl.

Netrvalo dlouho a než jsme se vzpamatovali soupeř zvýšil na 2:0. Potom následovala šance Tůmy, ale bohužel jeho slabá střela sotva dolétla k brankáři. Ve chvíli, kdy jsme hráli bez ošetřovaného Loše se nechal lehce obejít Havlíček a výborně hrající Ságner vymetl levou šibenici.

Po dvojím střídání se nám povedla jedna z mála akcí a kopala se penalta, kterou Havlíček proměnil. Pro zranění musel opustit hřiště Loš. Ve druhém poločase dominoval náš soupeř, který po dvou hrubých chybách dal ještě dvě branky.

Slova trenéra Michala Panochy: Soupeř nám dovolil pouze úvodních deset minut, poté dominoval po celé utkání. V podzimním utkání jsme byli lepším týmem, ale tentokrát nám soupeř ukázal, jak je dobrý v útočné fázi a v podstatě nás k ničemu nepustil. Po utkání v Benátkách jsem čekal, že se o výsledek více popereme.

TJ Sokol Libiš – FC Mělník 1:5 (1:3)

Branky: 40. Havlíček Radek (pen.) – 9. Douděra Tomáš, 15. Šrámek Jan, 33. Ságner Ondřej, 61. Šrámek Jan, 68. Huněk Tomáš. ŽK: Liška. Rozhodčí: Stejskal. Diváci: 44.

Sestava: Škrna –  Srch (33. Málek), Tvitshluk (81. Pacholík), Loš (46. Kusko), Borč – Tůma (81. Kubíček), Havlíček, Šoul, Rezner –   Šándor (33. Miškovský), Plaček (83. Kročák).