|

Dorost: Libiš – Lobkovice 4:2

Začátek utkání patřil soupeři. Naši hráči ukolébaní vítězstvím v Roztokách trošku zaspali začátek utkání a soupeř šel do dvoubrankového vedení. Na konci poločasu se nám povedla hezká akce středem hřiště, na jejíž konci byl Havlíček, který podle brankáře snížil na 1:2.

V poločase bylo v kabině rušno, ale řekli jsme si, co jsme potřebovali. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, které se ukázaly jako zásadní pro průběh dalšího dění na hřišti. Podařilo se nám brzo srovnat skóre Balogem, který vystřihnul krásné nůžky a brankář hostí jenom pozoroval míč směřující do jeho sítě.

Netrvalo dlouho a Kubíček se protáhnul přes dva obránce na brankové čáře a téměř z nulového úhlu dostal náš tým do vedení. Hostující tým ještě několikrát zahrozil, ale naše obrana si již dala pozor na Pasovského s Novákem. Čtvrtou uklidňující branku poté přidal Havlíček. Derby bylo podle očekávání těžké, ale ve druhém poločase jsme ukázali, že umíme zabrat a otočili jsme nepříznivý výsledek.

TJ Sokol Libiš – FC Lobkovice 4:2 (1:2)

Branky: 26. Havlíček Radek, 49. Balog Tomáš, 70. Kubíček Pavel, 80. Havlíček Radek – 8. Husár Jan, 22. Novák Vítek.

Sestava: Škrna – Srch (Kašpárek), Tvitsluk, Labounek, Málek (Kubíček) – Plaček, Havlíček, Horký (Kusko), Rezner, Šándor (Balog), Šoul (Miškovský).