|

Dorost: Prohra i výhra na úvod nové sezóny

Mistrovská utkání 1A třída – skupina B

SK Zeleneč – Sokol Libiš 3:0 (0:2)

V prvním mistrovském utkání jsme od začátku tahali za kratší konec. Domácí tým vedl již v 17. minutě 2:0 po dvou individuálních chybách našich kluků. Poté se nám povedlo několik slibných akcí, ale bohužel Rezner soupeře nepotrestal.

Ve druhém poločase se obrázek hry moc nezměnil. Domácí tým asi v 60. minutě dal třetí branku. Pokračovali jsme v mizerném výkonu a Škrna se musel ještě několikrát natahovat, abychom nedostali další branky. V závěru jsme mohli korigovat výsledek, ale se střelami Horkého a Havlíčka si poradil jistý brankář domácích.

Sokol Libiš : FK Dobrovice 3:1 (1:1)

Branky: 23. Šandor, 71. Kubíček, 83. Havlíček.

Sestava: Škrna – Srch, Tvitsluk, Labounek, Borš (68. Málek) – Plaček (88. Kusko), Havlíček, Horký (84. Miškovský), Rezner (89. Loš) – Šoul (84. Kašpárek), Šándor (62. Kubíček).

V prvním domácím utkání nás čekal útočně laděný tým z Dobrovic. Začátek, i když jsem kluky nabádal k velké aktivitě, nebyl podle mých představ. Ve 23. minutě se nám povedla hezká akce – z pravé strany se hezky uvolnil aktivní Plaček a Šándor byl tam, kde měl být a otevřel skóre utkání. Ve 27. minutě jsme udělali velkou hrubku, avšak Škrna se vytáhnul skvělým zákrokem.

Poté se znovu pokoušel o vstřelení branky Šándor s Šoulem, ale vychytal je hostující brankář. Ve 43. minutě jsme nepohlídali nejlepšího střelce Durnu a měnilo se skóre. V 60. minutě jsme udělali dvě změny, které se ukázaly podstatné pro další průběh utkání. V 71. minutě vymyslel Horký krásnou uličku pro Šoula, který připravil gólovku pro Kubíčka a ten dal na 2:1. Hosté potom vsadili všechno na vyrovnání, ale pořádně je v protiútocích zlobil s chutí hrající Rezner. V 83. minutě se hezky uvolnil Havlíček a jeho sólo určilo konečný výsledek.

Poděkování všem klukům za bojovný výkon.