|

Dorost: Pšovka – Libiš 4:4 (1:3)

Branky: Obrajtr, Bláha, Kohout Voj., Šobr

Sestava: Chládek – Kohout Vojtěch, Buzek, Kohout, Hrubý – Havlík/65min Najmon/, Šobr, Fajt, Soukup/70min-Rác/ – Bláha/79min Bubeníček/, Obrajtr

Poslední utkání podzimu bych nazval utkáním dvou různých poločasů. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned ve 4. minutě Šobr orazítkoval
pravou tyč. V 15. minutě se do vápna protáhl Obrajtr a podél brankáře dal na 0:1. Poté domácí zlepšili pohyb a začali se i oni prosazovat před naší brankou, ale naší obranu dobře organizoval Tomáš Buzek. Ve 25. minutě se nám povedla rychlá akce, z pravé strany se hezky uvolnil Obrajtr a jeho přihrávku v podstatě do prázdné branky uložil Bláha. V tuto chvíli jsme měli více ze hry a přišly i hezké akce z levé strany, kdy aktivního Soukupa dvakrát poslal do brejku Šobr, ale centrovaný míč nenašel svého adresáta. Domácí také několikrát zle zahrozili střelami z vápna, ale střely končily vedle
nebo v náručí Chládka. Deset minut před poločasem přišla naše první chyba, kterou domácí dokázali ihned potrestat a vstřelili první branku. Netrvalo
dlouho a dostali jsme se ke dvou střelám z blízkosti velkého vápna z kopaček Fajta a Šobra, ale ani jedna neměla gólové parametry. Na potřetí už to vyšlo, když se chytře trefil obloučkem Kohout  a využil tak malé postavy jinak dobře chytajícího brankáře.

V kabině byla spokojenost s výsledkem, nicméně jsem kluky nabádal na vstup do druhé půle a dobrou obrannou práci. Bohužel si má slova kluci nevzali k srdci a již ve třetí minutě domácí
nastřelili břevno. Potom se hra trochu vyrovnala a my jsme se dostali k ohrožení branky, ale Šobr ranou trefil  náručí gólmana. V 15. minutě přišel první roh a centrovaný míč vypadl Chládkovi z rukou a domácí po naší druhé chybě snížili na 2:3. Domácím vlil tento gól krev do žil a několikrát zle ohrozili naši branku. Nám se povedl rychlý útok na jehož konci byl faul na Šobra, který si vzal míč a dal na 2:4. Za tohoto stavu už bys měl utkání zvládnout, ale po rohovém kopu domácích Bláha zaspal a bylo 3:4. My jsme v tu chvíli měli ještě vyloženou šanci, ale Najmon se své šance zalekl.
Následoval trest, když po našem nedorozumění ve středu obrany se protáhl nejlepší hráč domácích a nedal vyběhnuvšímu Chládkovi žádnou šanci.V závěru jsme ještě měli velké štěstí po obrovské šanci domácích. V poslední minutě se z trestného kopu dobře trefil Šobr, ale zázračný zákrok brankáře stanovil konečný výsledek utkání. Myslím, že jsme si dnes vítězství nezasloužili, protože jsme udělali velké množství chyb a hlavně utkání končí až po devadesáti minutách a ne v poločase.