Dorost: Sporting Mladá Boleslav – Libiš 0:5

K dalšímu utkání jsme museli nastoupit bez zraněného Málka, Loše a po rozcvičení i Hynka Kučery. Čekal nás soupeř, který nás na podzim obral o body a chtěli jsme mu to oplatit. Do utkání jsme vstoupili dobře a po hezké akci z pravé strany se trefil Tvrdek. Netrvalo dlouho a s chutí hrající Tvrdek zazvonil podruhé.

Poté přišla asi jediná šance soupeře, ale střelu Zadachina vytáhl Uher konečky prstů na roh. Poté se vytáhl Miškovský – jeho
první sólo brankář zneškodnil, ale při druhém se již měnilo skóre. Dalším, kdo se mohl zapsat do tabulky střelců, byl Kusko, ale ze tří metrů trefil pouze brankáře.

V 36. minutě z hranice vápna stanovil výsledek prvního poločasu Srch. Ve druhém poločase přišel na hřiště „Króča“ a Tomáš
Horký. Začátek druhého poločasu nás soupeř přehrával, ale v 64. minutě Kročák našel Hrubého a ten přidal pátou branku.

V 80. minutě ještě zahrozili domácí, ale střela Zadachina skončila na břevně a dorážku zablokoval Horký.

Slova trenéra: Mám radost, že se nám podařilo vrátit soupeři porážku z podzimu. Ulehčili jsme si zápas dobrým vstupem do utkání.

Jirka Uher: Dnes jsme hráli dobře do obrany a nedovolili soupeři vstřelit branku. Při střele Zadachina jsem toho moc neviděl ,ale podařilo se mi vytěsnit střelu na roh.

FK Sporting Mladá Boleslav – TJ Sokol Libiš 0:5 (0:4)

Branky: Tvrdek 2, Miškovský, Srch, Hrubý.

Sestava: Uher – Klicpera (Pacholík), Labounek, Barták, Borč – Tvrdek, Hrubý, Srch (Horký), Kusko (Zámečník) – Miškovský, Brabec (Kročák).