| |

Dorost: Straky v Libiši neloupily

V sobotu nás čekalo poslední utkání, do kterého jsme poprvé nastoupili v kompletní sestavě. V prvním poločase jsme předváděli hru, která se musela líbit, ale trvalo dlouho než jsme našli klíč od soupeřovi branky.

V 37. minutě se prosadil  náš podzimní střelec Miškovský a otevřel skóre. Soupeř poté zahrozil umístěnou střelou z hranice šestnáctky, ale Jorik zneškodnil. Druhý poločas přišel na hřiště Tvrdek, který přinesl ještě oživení naší hry. V 60. minutě jsme museli vystřídat nakopnutého Málka a chvíli trvalo než jsme se s tím srovnali.

Do hry přišel aktivní Kročák, který zlobil obranu soupeře. Tentokrát asi nejaktivnější hráč Pacholík nejprve dvakrát krásně centroval a poté připravil roh, ze kterého Kročák hlavou netrefil branku.

V 83. minutě přeloboval Pacholík soupeřova brankáře a stanovil výsledek utkání. Tři body jsme se si zasloužili hlavně za první půli, kdy jsme předvedli několik hezkých akcí. Chtěl bych klukům poděkovat zvláště za pracovitost v posledních třech utkáních, zároveň pak Michalovi, Natce, Filipovi a Tomášovi, kteří pro ně připravovali nápadité tréninky.

I. A třída dorostu

TJ Sokol Libiš – TJ Straky 2:0 (1:0)

Branky: 37. Miškovský, 83. Pacholík. ŽK: Miškovský – Rožnovský, Volkman, Hejdrych. Rozhodčí: Stejskal. Diváci: 43.

Libiš: Jorik –   Málek (Kučera), Labounek, Loš, Borč – Kusko, Hrubý, Srch (Novák), Brabec, Miškovský (Tvrdý), Pacholík (Kročák).

Ohlasy:

  • Slova Dana Kročáka (hráč): Dnes jsem chtěl pomoc svému týmu a myslím, že se mi to celkem dobře dařilo. Mrzí mě jen, že ta hlavička neskončila v síti.
  • Slova Vítka Pacholíka (hráč, autor druhého gólu): Hrálo se velmi dobře, spolupráce s Miškovským mi seděla a jsem rád, že jsem mohl pomoci svým gólem k vítězství.
  • Slova Michala Panochy ml. (trenér): Myslím, že kombinační hru s cílem držet míč, na kterou se zaměřujeme v tréninkových jednotkách, jsme v první půli přenesli do utkání. Soupeř měl ojedinělé nebezpečné situace, nám chyběl pouze větší důraz ve vápně a větší klid v koncovce. Pochvala patřila i našim krajním obráncům, kteří se cíleně zapojovali do útočné fáze, při rozestavení soupeře 4-3-3. Ve druhé půli jsme v obranné a záložní řadě nedokázali držet míč, aniž by nás soupeř výrazně napadal, či by se vzhledem k ročnímu období výrazně zhoršil terén. Brankových příležitostí tedy ubylo.
  • Pavel Labounek (kapitán mužstva): Před měsícem jsme byli jasně poslední a moc se s námi nepočítalo, ale dokázali jsme, že když na sobě pracuješ přináší to ovoce a to v podobě tří výher v řadě.
Reklama