Dorost U19: Baráž krajský přebor 9. – 12. místo – prohra s Pšovkou i Švermovem

Pšovka Mělník U19 – Sokol Libiš U19 6:0 (2:0)

Sestava: Škrna – Tvitsluk, Bušínský, Havlíček, Tůma – Mošna, Nejezchleba, Rezner (Málek), Kubíček – Šoul (Srch), Plaček (Horký).

První barážové utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího týmu, který nás v podstatě k
ničemu nepustil.

Baník Švermov U19 – Sokol Libiš U19 4:0 (3:0)

Sestava: Škrna – Plaček (Šoul), Tvitsluk, Havlíček, Tůma – Kubíček, Horký (Mošna), Nejezchleba,
Rezner (Srch) – Čepec, Šándor (Málek).

Vstup do utkání byl doslova katastrofální – za 15 minut tři inkasované branky hovoří za všechno. Naše první šance přišla až ve 35. minutě, kdy Kubíček trefil tyčku. Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko lépe, první gólovou šanci spálil Mošna. Další dobrou příležitost promarnil Čepec. Domácí tým potom oslabil brankář, který musel zastavit průnik Čepce faulem a dostal červenou kartu.

Ani v této přesilovce jsme nic nepředvedli a soupeř trestal naší chybu v 90. minutě čtvrtou brankou. Tentokrát snese meřítko pouze Tomáš Horký, ostatní by se měli nad sebou zamyslet.