|

Dorost U19: Libiš – Švermov 2:0

Soupeři jsme měli co vracet. Před měsícem jsme tam prohráli 0:4. Měli jsme lepší vstup do utkání a v prvním poločase jsme soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Naopak první šanci proměnil Honza Čepec. V druhé se objevil Plaček, ale brankář ho vychytal. Vstup do druhého poločasu již nebyl z naší strany tak dobrý a soupeř několikrát zahrozil. Tu největší šanci vytáhnul Honza Škrna na roh.

V 70. minutě měl vyloženou šanci Kubíček ,ale neproměnil. V 74. minutě se po hezké akci středem hřiště trefil Rezner. Zvládli jsme tak poslední domácí utkání a mohli si pořádně zakřičet.

Děkuji všem klukům za výkon, chuť po vítězství slavila úspěch.

TJ Sokol Libiš U19 – Baník Švermov 2:0 (1:0)

Branky: 8. Čepec, 74. Rezner.

Sestava: Škrna – Labounek, Tvitsluk, Havlíček, Málek (45. Tůma) – Kubíček, Nejezchleba, Čepec (75. Šoul), Rezner (75. Horký), Šándor (74. Srch), Plaček.