Dorost U19: Nymburk – Libiš 0:2

Tento týden jsme cestovali na půdu vedoucího týmu tabulky a měli jsme mu co vracet. Domácí tým si hned od začátku vynutil mírnou převahu, ale výsledkem bylo pouze několik střel z dostatečné vzdálenosti od naší branky. Jedinou nebezpečnou akci z levé strany zlikvidoval Škrna.

Nám se v první půli povedly dvě hezké akce, ale Balog ani Kubíček neproměnili. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme více podržet míč v dostatečné vzdálenosti od naší branky a více ohrožovat soupeřovu branku. Přišla pasáž, ve které se nám podařilo dát dvě branky.

Tu první jsme vstřelili po důrazu Kubíčka, kdy se odrazil míč k Balogovi a ten chytře přeloboval brankáře. Při druhé brance zamotal hlavu domácí obraně Rezner a podél brankáře skóroval.

Polaban se více tlačil do útoku, ale dobrá práce Honzy Čepce a organizovaná obrana, kterou dobře řídil Matěj Mündl, odolávala. Na konci utkání se trošku jiskřilo, ale rozhodčí si sjednal pořádek udělením několika žlutých karet. Po závěrečném hvizdu jsme se mohli všichni společně radovat z cenného vítězství .

FK Polaban Nymburk – Sokol Libiš 0:2 (0:0)

Branky: Balog, Rezner.

Sestava: Škrna – Tůma, Mündl, Havlíček, Málek – Plaček, Čepec, Balog, Rezner, Šoul (55. Nejezchleba), Kubíček (79. Srch).