| |

Muži A: Libiš – Sedlčany 3:0

Libišské A mužstvo v posledním domácím utkání podzimní části krajského přeboru porazilo Sedlčany 3:0 a zaznamenalo pátou výhru v sezóně.

Skóre zápasu otevřel ve 36. minutě po rohovém kopu Jindřich. Ve druhém poločase přidali další dvě branky Přibyl s Vetešníkem.

„Áčko“ s bilancí pěti výher, jedné remízy a osmi proher zaujímá desáté místo v tabulce se šestnácti body. Stejně jako jedenácté Mnichovo Hradiště. Na svého posledního soupeře ze Sedlčan ztrácí dva body.

V posledním utkání podzimu vyráží A mužstvo do Kutné Hory, která je s devíti body po čtrnácti utkáních na poslední místě tabulky.

„Pro nás velice důležité tři body. Věděli jsme o kvalitě soupeře, který na domácím hřišti v posledním kole přehrál béčko Povltavské akademie vysoko 8:1, proto jsme z tohoto pohledu velice rádi, že jsme se doma prosadili a utkání zvládli – především s nulovým počtem inkasovaných branek. Trochu jsme oproti poslednímu utkání v Tochovicích zarotovali se sestavou a úspěch se dostavil. Střelecky se premiérově prosadil náš stoper Jindřich, k němu se přidal Přibyl s Vetešníkem. Rádi bychom navázali na sobotní povedené utkání a konečně z venku přivezli nějaký kýžený bod. Mužstvo konečně předvedlo výkon, s jakým jsme si představovali, že se budeme prezentovat.“

Miroslav Kratochvíl, trenér

HDT.cz Krajský přebor – 14. kolo

TJ Sokol Libiš – TJ Tatran Sedlčany 3:0 (1:0)

Branky: 36. Jindřich, 65. Přibyl, 81. Vetešník. ŽK: Šamša, Jindřich – Krotil, Krůta. Rozhodčí: Kohout – Orálek, Špaček. Diváci: 70.

Libiš: Satrapa – Macháček, Šamša (87. Chaloupka), Přibyl, Kortiš, Stibora, Vetešník (87. Plaček), Moravec, Savulkin, Vondra (40. Pospíšil), Jindřich.