|

Muži B: Dolní Beřkovice – Libiš 3:1 (2:0)

Branka: 85.min. Ryšlavý Marek

Sestava: Škrna – Novák – Ryšlavý Jakub, Buzek, Chorvát – Hrubý, Pilař, Eisner, Mündl – Brynda, Ryšlavý Marek.

Střídali: ve 40.min. Kaul za Škrnu (zranění), v 56.min. Havlík za Hrubého, v 77.min. Kletečka za Mündla a v 85.min. Čerešňa za Bryndu. Dnes jsme odjížděli do Beřkovic s velmi slepenou sestavou uhrát aspoň bod. Od začátku jsme měli míč na svých kopačkách a domácí jsme k ničemu nepouštěli, vypracovali jsme si i šanci, ale domácí to dobře odbránili. Zlom přišel ve 22. min., domácí zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky, míč směřoval mezi tyče, nebyla to žádná velká rána, ale Škrnovi to vykloubilo prst a míč mu zaplul za záda. Asi 5. minut se nehrálo, Škrna si prst nahodil zpátky a náš lékař Pospíšil mu prst zafixoval. Chytal sice dál, ale po druhé brance, kdy jsme propadli u první tyče, jsme po rohu prohrávali 2:0, jsem ho musel vystřídat, Kaul byl sice připravený do pole, ale jiná varianta ani nešla, než tam nedat našeho druhého brankáře. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že to aspoň srovnáme. Měli jsme snad 3 velmi dobré šance, ale zazdili jsme je. Domácí nás potrestali za naší nedůslednost v 59. min. a prohrávali jsme 3:0. Do konce zápasu jsme si vytvořili spoustu šancí, ale dokázali jsme proměnit až tu poslední Markem Ryšlavým v 85. min.a to už bylo pozdě. Než jsme snížili, tak měl tutovku Eisner, Pilař a Brynda, ale nic z toho nebylo. Musím dnes poděkovat všem dorostencům, kteří nás doplnili, bylo jich pět, z toho dva v základní sestavě a vůbec poprvé nastoupil Hrubý, který hrál od začátku utkání a do vystřídaní to zvládl velmi dobře. Ke konci už jsem věděl, že s výsledkem nic neuděláme, tak jsem dal poprvé šanci Kletečkovi a Čerešňovi, sice jen na chvíli, ale je to pro kluky zkušenost. Zápas se nám moc nepovedl, jako skoro všechny venkovní utkání, to co si řekneme v kabině, plníme tak na 30 procent a to je velmi málo, neproměňujeme šance a dostáváme laciné branky. Trenér Urbanec.