|

Muži B: Hořín – Libiš 0:2 (0:0)

Ve středu 1. 5. jsme jeli na předehrávku 25. kola do Hořína. Na začátku jsme měli sice mírnou převahu, ale nešla nám kombinace. Domácí při prvním rohu, kdy míč směřoval do středu šestnáctky a snažili jsme se ho odkopnout, ale místo míče náš hráč trefil domácího hráče do nohy a následovala penalta v 16. minutě, kterou domácí neproměnili – trefili břevno.

Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou a ve 22. minutě. jsme nastřelili Pavlem Doušou břevno. Měli jsme v první půli optickou převahu. Další břevno jsme nastřelili ve 33. minutě Matuchou, pak ještě domácí ve 38. minutě nastřelili také břevno. Branky byly na obou stranách asi dobře postavené a šlo se do kabin za stavu 0:0.

Druhou půli jsme začali lépe a v 51. minutě vstřelil první branku Kaiser. V 59. minutě jsem poslal na hřiště našeho hříšníka Pazderu a hned o čtyři minuty později zpečetil naší výhru pěknou brankou a vedli jsme 2:0.

Šance byly na obou stranách, domácí šli po naší chybě sami na našeho brankáře, ale Škrna se vyznamenal a výborným zákrokem zachránil. Postupně jsem prostřídal, abych nechal kluky odpočinout na sobotní zápas se Mšenem. Hra se pak houpala z jedné strany na druhou a domácí šance vždy pokryl dobře chytající Škrna.

Dvě největší šance na naší straně měl Hrnčíř a Malík, kdy v 90. minutě šel napřed Hrnčíř sám na domácího brankáře a hned v tu samou minutu Malík, ale oba to vyřešili špatně a branky nepřidali. I tak vezeme 3 body z Hořína. Chci poděkovat klukům z áčka a dorostu, že nám pomohli.