|

Muži B: Libiš B – Vysoká 1:3 (1:0)

Branky: 4″ Antoš

Sestava: Mündl – Malák – Pešek, Pazdera, Pilař – Brynda,Turek, Ghanmi (58.min Pospíšil), Antoš – Matucha,Šobr. Novák, Havel a Míšek nestřídali.

Dnes nás čekalo velmi těžké utkání s Vysokou.Začali jsme velmi dobře a už ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení brankou Antoše po nádherné přihrávce Šobra. Za chvíli jsme měli další gólovku,ale hostující brankář zázračně hlavičku Antoše vytěsnil na roh.Hosté hrozili z rychlých brejků, ale brankář Mündl opět v bráně čaroval a Gabča vždy vychytal.Fotbal měl neskutečnou rychlost a kvalitu z obou stran. Poločas skončil pro nás 1:0 i když si myslím,že jsme mohli vést o dvě branky. Druhou půli jsme začali opět aktivně,ale šance jsme nedali.V 66.min.přišla sporná situace, kdy v rohu šestnáctky upadli naši dva hráči a Gabčo potrestal vyrovnáním na 1:1.Pomezní měl odmávat jasný faul strčení zezadu hlavnímu,ale nestalo se.Emoce samozřejmě byly na obou stranách. Potom jsme měli 100% gólovku, ale Turek to špatně vyhodnotil a místo přihrávky na Šobra,který by to dával do prázdné branky,tak zbrkle šanci zahodil a o chvíli později hosté dali v 85.min.branku na 2:1.Potom jsme otevřeli hru a posledních 9 minut i s nastavením jsme hosty zmáčkly a chtěli vyrovnat,ale to se nám po rohovém kopu nepodařilo. 11 hráčů včetně brankáře bylo ve vápně a hosté dostali míč odkopem až na naší půli a dostali jsme 3 branku.Kluky, ale musím pochválit za velmi dobrou práci a klukům z „A“ týmu, že nám pomohli i když měli dopolední zápas v nohou.Dnes musím opět pochválit našeho brankáře Mündla,ale také hostujícího,řekl bych že to byli nejlepší hráči na hřišti. Dnes byla velmi dobrá návštěva a výborná atmosféra.Dnes předvedli obě mužstva velmi kvalitní kopanou a divákům se utkání muselo líbit.Teď nás čeká utkání v Počaplech, které se hraje v neděli od 14″00″. Trenér Urbanec