|

Muži B: Libiš – Dolní Beřkovice 3:2 (0:1)

V sobotu jsme odehráli po dlouhé pauze mistrovské utkání proti Dolním Beřkovicím. Na začátku jsme si řekli, jak budeme hrát, všechno jsme plnili, začátek utkání byl z obou stran opatrný.

První šanci jsme si vytvořili Čepcem zhruba v 10. minutě, ale síť ještě nerozvlnil. První branka padla po naší chybě, kterou nám vstřelil Kvída, který u nás hrál dlouho divizi a upozorňoval jsem, že mu stačí kousek místa a hned se dostane do šance, kterou dokonale proměnil ke konci poločasu a prohrávali jsme 0:1. Tak skončil i poločas.

V kabině jsme si řekli, že budeme hrát pořád stejně odzadu na brejky a hned ve 47. minutě jsme vyrovnali Brdlíkem, který k nám přišel z Neratovic a hned se trefil.

Pak byly šance na obou stranách, ale náš brankář Škrna výborně vše vychytal.

V 64. minutě se to trochu zkomplikovalo. Novák zatáhl za záchrannou brzdu a byla z toho červená karta a trestňák z rohu šestnáctky, ale hosté neproměnili.

Už jsem si říkal, že se dostaneme pod tlak, ale v 68. a v 70. minutě dostal Čepec nádherné přihrávky a obě proměnil.

A najednou jsme byli na koni a vedli jsme 3:1, a to jsme ještě měli další šance, které jsme neproměnili. Ke konci jsme si to zkomplikovali a v 78. minutě hosté proměnili penaltu a snížili na 3:2.

Ale to bylo od hostů vše, řekl bych, že za druhou půli jsme vyhráli zaslouženě. Ještě padly 2 červené karty za nesportovní chování, jedna u hostů a jedna u nás.

Máme pár kluků na marodce a někteří jsou na dovolené, tak jsem musel sáhnout do dorostu po dohodě s trenérem Panochou a vyplatilo se.

Všechny tři kluky musím pochválit, hráli skutečně velmi dobře. A samozřejmě všechny ostatní kluky včetně náhradníků taky, ukázali vůli a bojovnost, protože druhou a třetí branku jsme dali vlastně v oslabení.

Teď nás čeká těžké utkání ve Všestudech, tam musíme odčinit poslední prohru, která skončila pro nás debaklem 0:6.

Ale klukům věřím, myslím, že jsme se připravili dobře po dlouhé pauze a uhrajeme dobrý výsledek.

Trenér Urbanec

Okresní přebor SportFotbal – 1. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Dolní Beřkovice 3:2 (0:1)

Branky: 47. Brdlík Patrik, 68. Čepec Jan, 70. Čepec Jan – 40. Kvída Tomáš, 78. Menčl Petr z pen. ŽK: Balog, Pazdera – Kmoch K. ČK: Novák, Mündl – Petrov. Rozhodčí: Suchitra – Toráč, Růžička. Diváci: 100.

Libiš: Škrna – Mündl, Novák, Ryšlavý J., Hádek – Svoboda, Eisner, Havel (44. Balog), Brdlík (74. Plaček) – Pazdera (91. Havlík), Čepec (83. Pilař).

D. Beřkovice: Kolář – Kmoch J., Korálek (76. Vančura), Kmoch K. (62. Petrov), Těmín, Kvída, Hájek, Fibich, Štěpánek, Menčl, Patera (46. Vajo).

14.TJ Slovan Horní Beřkovice10011:30

Výsledky zápasů Okresního přeboru Mělník můžete sledovat na fotbal.cz nebo na vysledky.com.