|

Muži B: Libiš : Horní Beřkovice 1:1 na penalty 2:3 (0:0)

Branka: Mündl (PK)

Sestava: Kaul – Novák – Sus, Pilař, Chorvát – Pospíšil, Pazdera, Novotný, Obrajtr (v 80.min. Brynda), Mündl, Šobr.

Dnes jsme měli na domácí půdě Horní Beřkovice, které byly v tabulce o kousek níž, ale to co jsme si řekli před utkáním, tak jsme to plnili tak možná na 50%. Zbytečně vyhecovaná první půle, kde na obou stranách byly nesmyslný fauly a i když jsme byli lepší a vytvořili si spoustu šancí, tak jsme je opět zahodili. Mělo to být 3:0 a byl klid. Ve druhé půli hned na začátku jsme kopali v 51.min. penaltu a proměnili jsme ji Mündlem. Hosté se samozřejmě cítili ukřivděni, ale když hned v 66.min kopali oni penaltu, tak to bylo pro hosty jasný, ale spravedlivě nedali. Do konce zápasu jsme měli asi 3 tutovky, ale opět jsme nedali, tak přišel v 93.min. trest a hosté vyrovnali nezaslouženě, podle názoru rozhodčích a hostů to ofsajd nebyl a samozřejmě podle našeho a kluků co byli na hřišti se jednalo o 2 metrový ofsajd. Neříkám, že jsme svatí, ale některé chování hostujících hráčů nebylo moc hezký. Penalty jsme prohráli, protože jsme 3 zahodili a hosté si odvezli 2 body. Musím poděkovat Novotnému se Šobrem z A mužstva a Susovi s Rácem z dorostu, že nás doplnili. Mrzí mě velká naše marodka, každý týden hrajeme v jiné sestavě, když se to mohlo stabilizovat, tak chyběl Matucha pro zranění z Hořína a Eisner pracovní povinnosti, zbytek je dlouhodobě zraněn. Brynda naskočil po měsíci, ale ještě to není ono. V neděli zajíždíme do Borku, kde nás nečeká nic lehkého, ale věřím, že se nám podaří nějaký ten bod urvat. Trenér Urbanec