|

Muži B: Libiš – Horní Beřkovice 7:3

Poslední zápas sezóny 2021/2022 jsme odehráli v sobotu 18. června proti Horním Beřkovicím. V zápase již nešlo o boj o záchranu, jelikož oba týmy měly jistou účast v dalším ročníku z pohledu získaných bodů.

Do zápasu jsme nastoupili i s několika hráči A mužstva včetně Vladimíra Stibory, který v zápase dal tři góly a navázal tak na dopolední utkání A týmu proti Trutnovu, ve kterém pomohl jedním gólem k výhře 2:0. Během jednoho dne se tak trefil čtyřikrát, zatímco za áčko odehrál 62 minut, za béčko mu na hattrick stačil první poločas.

Proti Beřkovicím jsme neměli dobrý začátek zápasu, soupeř byl lepší, ale během sedmi minut v rozmezí od 8. do 15. minuty jsme proměnili tři rychlé brejky a vedli 3:0. Hosté dokázali snížit, ale do poločasu jsme přidali ještě další tři góly. V druhém poločase se za nás trefil už „jen“ Ladislav Matějka, zatímco Beřkovicím se podařilo dát ještě další dvě branky.

Bylo z toho tak hokejové vítězství 7:3, což tak nějak podtrhuje celou tuhle sezónu, ve které jsme měli nejhorší obranu za hodně dlouhou dobu, co se inkasovaných branek týče.

Do druhého poločasu zasáhli také dorostenci Nejezchleba, Bušínský nebo Kubíček, celý zápas odchytal Honza Škrna.

Celý tým Horních Beřkovic zaslouží podle mě velký potlesk, protože se během jara z posledního místa po podzimu dostal na desáté místo a společně se Všestudy byl nejlepším týmem jara.

26. kolo Okresního přeboru Mělník

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Slovan Horní Beřkovice 7:3 (6:1)

Branky: 8. Tylšar Pavel, 11. Stibora Vladimír, 15. Dobrovolný Petr, 31. Stibora Vladimír, 36. Stibora Vladimír, 44. Tylšar Pavel, 53. Matějka Ladislav – 27. Pešan Daniel, 71. Polák Lukáš, 90. Brůža Adam. ŽK: Polák L. Rozhodčí: Blahout Jiří – Pixa Josef. Diváci: 75.