|

Muži B: Libiš – Horní Počaply 3:0 (1:0)

V sobotu nás čekal soupeř z Počapel, které byly o bod před námi. Začali jsme dobře a v 11. minutě jsme dali branku Pazderou po autu Chorváta. Pazdera obešel hráče a samostatnou akci zakončil brankou a vedli jsme 1:0. Střelecky branky se ale při gólové akci zranil, tak ho vystřídal Truong.

Od té chvíle převzali iniciativu hosté a vytvořili si spoustu šancí, ale žádnou neproměnili. Kupili jsme hrozně moc chyb, nepodrželi jsme míč, každá druhá přihrávka šla na kopačky hostů. Poločas jsme vyhráli 1:0.

Druhý poločas jsme měli lepší jako minule ve Vraňanech. V rozmezí čtyř minut jsme rozhodli o výsledku zápasu, když se trefili v 58. minutě po rohu Svobody trefil na 2:0 Eisner a v 62. minutě po přihrávce Truonga zvýšil na 3:0 Stibora.

Byly to pro nás důležité 3 body. Opět se zranili 2 hráči, tak doufám, že to ve Vojkovicích zvládneme a urveme nějaký ten bod.

Trenér Urbanec

Okresní přebor SportFotbal – 10. kolo

TJ Sokol Libiš B – TJ Sokol Horní Počaply 3:0 (1:0)

Branky: 11. Pazdera Martin, 58. Eisner Ondřej, 62. Stibora Vladimír. ŽK: Stibora – Grohman, Slezák, Dzimko. Rozhodčí: Hufnágel Lukáš, Toráč Martin, Hartig Libor. Diváci: 60.

Libiš: Chládek – Hádek, Havel, Novák, Chorvát (82. Pilař) – Svoboda, Eisner, Brdlík, Tvrdý (70. Havlík) – Stibora (79. Ryšlavý J.), Pazdera (14. Truong).

Počaply: Šmejkal – Toman, Novák, Dzimko, Körmendy, Dohnal (79. Rejman), Vilánek, Grohman, Slezák, Kaňka, Suchomel (28. Fikart).