|

Muži B: Libiš – Kostelec 5:7 (1:4)

V sobotu jsme odehráli v domácím prostředí utkání proti Kostelci, který figuroval na prvním místě tabulky společně s Čečelicemi. Věděli jsme, že to bude pro nás těžké utkání. Dorost měl volno, tak jsem opět požádal trenéra dorostu Michala Panochu o 4 hráče, z toho 2 byli v základní sestavě – Nejezchleba a Čepec.

V týdnu jsme potrénovali a před zápasem jsme si něco řekli, jak budeme hrát, věděli jsme o síle hostů, a že posílili. V 6. minutě hosté dali první branku po krásném pasu a vedli 1:0. Naštěstí jsme za minut vyrovnali kapitánem Eisnerem po přihrávce Dobrovolného na 1:1.

Další branky padli až v druhé části prvního poločasu, do té doby jsme byli více jak vyrovnaným soupeřem. Jenže ve 26., 32. a 39. minutě jsme udělali 3 katastrofální chyby a prohrávali jsme 1:4. Hosté byli nahoře a nás to srazilo.

V poločase jsme to v klidu probrali a řekli jsme si, že když dali hosté 4 branky, tak je dáme taky. Nikoho jsem nestřídal, aby to kluci odčinili. Vstoupili jsme do druhé půle fantasticky, hosty jsme od začátku mačkali, všude jsme je přehrávali a po krásných akcích jsme během čtyř minut snížili na rozdíl jediné branky na 3:4. V 50. minutě rozvlnil síť Pazdera, přihrával Čepec, a v 54. minutě Brdlík po přihrávce Dobrovolného.

Hosty jsme dál svírali a měli jsme šance na vyrovnání, ale nedali jsme je. Hosté zahrozili z brejku a v 63. minutě po dorážce dali branku, kterou rozhodčí správně neuznal po faulu na brankáře Chládka, který odjel na pohotovost s podezřením na něco vážnějšího. Do brány jsem musel dát z lavičky nebrankáře Kletečku.

Byla to škoda, i když se nedá našemu brankáři nic vytknout za snahu, ale přece jenom to byla škoda, že zrovna druhý brankář byl na dovolené. Prohráli jsme nakonec 5:7. Další branky ještě přidali Ryšlavý Jakub v 81. minutě a Eisner v 87. minutě.

Za druhý poločas všechny kluky včetně náhradníků musím pochválit, nezasloužili jsme si prohrát a předvedli jsme perfektní výkon.

Teď zajíždíme opět k těžkému soupeři na Pšovku, ale věřím ve zlepšený výkon mužstva, a i když jsme na chvostu, tak uděláme maximum, abychom udělali dobrý vysledek.

Trenér Urbanec

Okresní přebor SportFotbal – 4. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – SK Labský Kostelec 5:7 (1:4)

Branky: 7. Eisner Ondřej, 50. Pazdera Martin, 53. Brdlík Patrik, 81. Ryšlavý Jakub, 87. Eisner Ondřej – 6. Pajkrt Jakub, 26. Taras Prodan, 32. Pajkrt Jakub, 39. Pajkrt Jakub, 73. Brodňanský Ondřej, 78. Banga Michal, 84. Hlavatý Vojtěch. ŽK: Havel – Novák D., Banga. Rozhodčí: Pixa Josef, Princ Jiří, Vávra Jan. Diváci: 100.

Libiš: Chládek (63. Kletečka) – Havel, Ryšlavý J., Novák, Brdlík – Svoboda, Eisner, Nejezchleba (73. Kubíček), Dobrovolný – Pazdera (83. Wallesch), Čepec.

Kostelec: Císař – Brodňanský, Toman, Schreiber, Vostřel (69. Štáf), Taras (87. Ploc), Pazderka, Pajkrt J. (80. Maško), Polyak A., Polyak V. (53. Banga), Novák D. (57. Hlavatý).