| |

Muži B: Libiš – Tišice 1:6

Čtvrtá prohra v pátém jarním utkání. Libišské B mužstvo prohrálo o uplynulém víkendu na domácím hřišti s Tišicemi 1:6 i přesto, že bylo mužstvo posíleno o hráče A týmu.

Tišice šli do vedení ve třinácté minutě, kdy se trefil Kozák. Do přestávky mohli hosté přidat ještě minimálně tři branky, ale své šance neproměnili. Po změně stran se během dvou minut trefili Novák s Opltem a hosté šli do vedení o tři góly. Následně snížil Ciolek na 1:3 po přihrávce od Přibyla.

Ovšem v závěru dali hosté ještě další tři branky po chybách v obraně Libiše.

„S ohledem na sestavu je výsledek i výkon ostudou a zklamáním.“

Ondřej Eisner

SportFotbal Okresní přebor – 19. kolo

TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Tišice 1:6 (0:1)

Branky: 63. Ciolek – 73. a 82. Pasovský, 13. Kozák, 53. Novák, 55. Oplt, 89. Prejzek. ŽK: Přibyl, Stibora. Rozhodčí: Horáček. Diváci: 80.

Libiš: Škrna J. – Tůma (72. Kašpárek), Havlíček, Muška (46. Kubíček), Machka – Vondra (22. Plaček), Nejezchleba, Havlík (75. Brdlík), Ciolek – Přibyl (75. Kletečka) – Stibora.

*V oficiálním zápise o utkání jsou rozhodčím špatně uvedené časy střídání i konkrétní střídající hráči + jedno střídání chybí úplně.