| |

Muži B: Startuje okresní pohár

Libišské béčko pokračuje v zimní přípravě, jejímž vrcholem budou tři zápasy v rámci základní skupiny poháru OFS Mělník. Na úvod se utkáme s béčkem Kralup.

Béčko v dosavadním průběhu zimní přípravy odehrálo zatím dva zápasy. Nejprve porazilo libišský dorost, následně podlehlo Lobkovicím vysoko 4:8.

„V týmu nás není mnoho, osm lidí je zraněno nebo dali přednost jiným činnostem, takže nás je tak akorát na zápasy a musíme doufat, že se nikdo další nezraní, nebo nebude chybět z jiných důvodů. Pokud to bude možné, budeme brát na zápasy dorostence, aby se co nejvíce zapojovali do dospělého fotbalu. Díky poháru máme ale zajištěny, věřím, tři kvalitní přípravné zápasy před startem jarních zápasů v okresním přeboru,“ uvedl trenér Ondřej Eisner.

Reklama

V minulém ročníku se náš tým ve skupině utkal s Čechií Kralupy (pozdější finalista), Liběchovem a Pšovkou Mělník. Ve všech třech zápasech jsme vyhráli a postoupili z prvního místa do semifinále. V něm jsme ale prohráli s pozdějším vítězem z Vysoké.

Zápasy ve skupině se hrají během prvních tří březnových víkendů. Přesné termíny, časy a místa zápasů budou zveřejněny později. Semifinále, do kterého postoupí vítězové skupin, je na programu o sváteční středu 1. května. Finále o dva týdny později.

Los základních skupin Poháru OFS Mělník 2024
Skupina ASkupina BSkupina CSkupina D
PTZ NelahozevesSokol StřezivojiceSK ÚžiceTJ Kly „B“
FK Mělník 1909 „B“SK LiběchovVltavan ChvatěrubyFK Kralupy 1901 „B“
TJ ŘepínTJ ByšiceTJ Sokol Dolní BeřkoviceTJ Sokol Libiš „B“
FK VysokáFK Čechie KralupyTJ Sokol TišiceFK Pšovka Mělník „B“
Program skupiny D
TJ Kly „B“ – Pšovka „B“
(2. 3. 2024, 14:30, Kly)
TJ Kly „B“ – Libiš „B“
(9. 3. 2024, 15:30, Dřínov)
TJ Kly „B“ – FK Kralupy 1901 „B“
(16. 3. 2024, 14:00, Dřínov)
Libiš „B“ – FK Kralupy 1901 „B“
(3. 3. 2024, 14:30, Vehlovice)
Pšovka „B“ – FK Kralupy 1901 „B“
(10. 3. 2024, 14:30, Vehlovice)
Libiš „B“ – Pšovka „B“
(17. 3. 2024, 14:30, Vehlovice)
Reklama