|

MUŽI B: Vraňany – Libiš 2:2 (2:1), 2:3 po penaltách.

V sobotu jsme zajížděli k nováčkovi soutěže do Vraňan. Jejich předchozí výsledky naznačovaly, že nás nečeká nic lehkého. Samozřejmě jsem kluky upozornil, že mají rychlé kluky, ale nebylo to nic platné. Uděláme spoustu zbytečných chyb, domácí toho využili a ve 22. minutě vedli 2:0.

Domácí měli ještě dost šancí na to, aby navýšili skóre, ale vychytal je náš brankář Chládek, nebo to domácí zahodili. Postupně jsme se dostávali do zápasu a ve 32. minutě jsme snížili Stiborou na 2:1, pak už jsme přebírali taktovku zápasu, ale poločas skončil 2:1.

Druhý poločas jsme začali velmi dobře a v 58. minutě jsme vyrovnali opět dobře hrajícím Stiborou, který se zatím rozehrává po těžké operaci v béčku. Pak jsme opět trochu vypadli z rytmu a pustili jsme domácí k pár šancím, ale už nebyly tak stoprocentní jak v prvním poločase.

Trvalo to tak zhruba 10 minut a znovu jsme se chytili a domácí jsme přehrávali a vytvořili jsme si šance na otočení celého zápasu, ale nepovedlo se nám to a zápas skončil, řekl bych, zaslouženou remízou. Penalty jsou loterie, ale chtěli jsme získat i druhý bod a to se nám povedlo zásluhou Chládka, který první dvě penalty zneškodnil a naši střelci se nemýlili, tak jsme urvali z venku nejlepší výsledek podzimu.

Děkuji všem klukům včetně náhradníku za odbojované utkání, dorostencům, kteří měli dopolední zápas v nohou a Láďovi Stiborovi, který už nás podpořil ve 3 utkáních a vstřelil 3 branky. Byly to důležité 2 body do tabulky.

Teď nás čeká doma soupeř z Horních Počapel, na kterého se musíme dobře připravit, doufám, že si kluci uvědomí o co hrajeme a doma zvítězíme.

Trenér Urbanec

Okresní přebor SportFotbal muži – 9. kolo:

AFK Vraňany – TJ Sokol Libiš B 2:2 (2:1), 2:3 po penaltách.

Branky: 8. Zoreník Jakub, 23. Mathon Samuel – 33. Stibora Vladimír, 58. Stibora Vladimír. ŽK: Páko, Zoreník. Rozhodčí: Horáček Miroslav. Diváci: 100.

Vraňany: Mikš – Vyšata (46. Šulko), Rabinčák, Zych, Páko L., Motejzík, Mathon, Kešek, Švejcar, Zoreník, Páko M.

Libiš: Chládek – Chorvát, Novák, Ryšlavý J., Brdlík – Svoboda, Eisner, Pazdera (77. Havlík), Tvrdý (83. Truong) – Čepec, Stibora (77. Mündl Matěj).