Mladší žáci: TJ Sokol Libiš – SK Slaný 6:2 (3:0)

V rámci EUROVIA ZIMNÍ LIGY U13 dnes naši mladší žáci změřili své síly s dalším týmem Krajského přeboru.

Hodnocení trenéra Michala Krejčího: Dnes jsme měli možnost odehrát další těžké utkání se soupeřem krajského přeboru. Začátek zápasu jsme byli zbytečně ustrašení a nechali soupeře kombinovat a hrát na naší půlce. Po 20 minutách jsme se srovnali a začali dobře presovat a hrát naši hru a po krásných individuálních akcích jsme dokázali vstřelit tři branky a soupeře dostali pod tlak. V půli jsme tedy šli do kabin za stavu 3:0. Ve druhé půli už jsme hráli v klidu  a přidali další branky. Fotbal se hrál nahoru a dolů, takže fyzicky náročný zápas. Všechny za dnešní výkon moc chválím. Je vidět, že jsme na dobré cestě, které potvrzujeme i výsledky. Všem ještě jednou velké díky 👍👍👍.