Víkendový program: Áčko s béčkem hrají doma

Nadcházející víkend máme na programu zápasy všech kategorií. Oba naše mužské týmy hrají své zápasy v rámci krajského a okresního přeboru v domácím prostředí v sobotu 30. září.

Zatímco áčko minulý týden prohrálo 0:3 v Milíně, béčko přivezlo tři body za stejný výsledek z Tišic. Áčko tentokrát hostí v sobotu 30. září od 10:15 Tuchlovice.

Soupeř je po osmi odehraných zápasech na čtvrtém místě s bilancí čtyř výher, tří remíz a jedné prohry. V osmi zápasech dal šestnáct gólů a šestkrát inkasoval. Naše áčko je naopak na desátém místě se třemi výhrami, pěti prohrami a negativním skóre 16:20.

Béčko hraje doma také v sobotu 30. září s výkopem ve 14:30, když hostí Zálezlice. Béčko má po šesti zápasech sedm bodů po dvou venkovních výhrách a jedné remíze. Na vítězství v domácím utkání v nové sezóně stále čeká. Zálezlice mají v šesti zápasech jednu výhru, když před necelými čtrnácti dny porazily Kostelec.

Dorostenci v neděli 1. října vyrazí k zápasu na hřišti FK Mělník. Venkovní zápasy mají na programu i žákovské týmy a přípravky.

Program na víkend 30. 9. – 1. 10.

Sobota 30. září

• 10:15 | TJ Sokol Libiš „A“ – AFK Tuchlovice | 9. kolo Krajského přeboru
  • 13:30 | TJ Byšice „A“ – TJ Sokol Libiš | 5. kolo OP starší přípravky
  • 14:30 | TJ Sokol Libiš „B“ – TJ Sokol Zálezlice | 7. kolo OP mužů