| |

Muži A: Dvakrát doma v jednom týdnu

Libišské áčko má před sebou v tomto týdnu dva domácí zápasy. Nejprve středu 31. srpna hostí od 17:30 Chlumec, v sobotu 2. září v tradiční čas 10:15 Doksy.

Naše mužstvo má za sebou úvodní tři soutěžní zápasy nové sezóny a stále čeká na bodový zisk. Nejprve na úvod sezóny prohrálo v Poříčanech, následně podlehlo doma Sokolči a minulý pátek prohrálo v Poříčí nad Sázavou 1:3.

Po úvodních dvou zápasech roli hlavního kouče A mužstva opustil Luboš Urban a mužstvo převzal po necelém půl roce Miroslav Kratochvíl, který vedl libišský tým již v zápase v Poříčí. „Ve středu musíme pro zisk prvních bodů udělat ještě mnohem více,“ uvedl po pátečním zápase v Poříčí.

Chlumec na úvod sezóny nejprve porazil doma Dobříš 3:1, následně odjel z Tochovic s prohrou 0:4, ale ve třetím zápase vyprovodil Sedlčany 6:0.

Doksy mají na svém kontě dvě prohry (0:2 s Milínem a 0:3 s Tuchlovicemi) a jednu výhru (1:0 s béčkem Povltavské).

Reklama