Muži B: Pšovka B – Libiš 2:3 np (2:2) pk (3:5)

Branky: 5. min. Eisner, 8. min. Šobr
Sestava: Škrna – Novák – Mündl, Pilař, Kocůrek – Ghanmi, Žák, Eisner, Brynda – Šobr, Křtěn.
Střídali: 46. min. Buzek za Žáka, 58. min. Chorvát za Kocůrka a Fajt za Bryndu v 65.min.
Dnes jsme přijeli na Pšovku s posilami z „A“ týmu vyhrát. Nástup nám vyšel velmi dobře a po hezkých akcích jsme vedli v 8. minutě 0:2. První branka po akci Křtěn – Eisner a druhá branka opět Křtěn, ale branku střílel Šobr. Měli jsme územní převahu a vytvořili jsme si šance, které by se neměli zahodit, ale my je zahodili. Domácí se dostali sporadicky k naší bráně a zahrávali standardku a tečovaný míč ve zdi padl do branky. Dalších 5. min. jsme byli nekoncentrovaní a po chybě domácí vyrovnali. Pak jsme opět měli iniciativu na svých kopačkách, ale naše šance pochytal domácí brankář, buď jsme ho trefili do hlavy, nebo do těla a nebo to se štěstím vyrazil, zvonila i branková konstrukce, jednoznačného muže zápasu můžu označit domácího brankáře bez pochyby. Pro mě je to zbytečná ztráta bodu, měli jsme jednoznačně vyhrát, ale domácí musím pochválit za obrovskou bojovnost, za druhý poločas si ten bod zasloužili. U nás bych označil taky našeho brankáře za vynikající zákroky, ale napíšu našeho středopolaře Eisnera, který hraje zatím ve stabilní formě, dal opět branku. Teď se musíme zvednout a soustředit se na zápas ve Mšeně. Trenér Urbanec